Falownik – czyli przemiennik prądu. Urządzenie ,które „odpowiada” za płynne ruszanie i stawanie windy. Pozwala wygenerować nawet do 50% oszczędności w zużyciu energii elektrycznej potrzebnej do eksploatacji windy. Zapewnia dłuższą żywotność zespołu napędowego oraz dużo większy komfort użytkowania dźwigu, poprzez eliminacje szarpnięć kabiny podczas ruszania i stawania urządzenia.

Cienka przeciwwaga – Podczas modernizacji dźwigu montuje się nowoczesne drzwi automatyczne, zastępując stare półautomatyczne. Możliwości konstrukcyjne budynków, uniemożliwiają najczęściej wyburzanie ścian przednich, powodując konieczność instalacji nowych drzwi w przestrzeni szybu .Powoduje to w konsekwencji znaczne zmniejszenie powierzchni kabiny w zmodernizowanym dźwigu.

Dzięki specjalne konstrukcji mechanizmu przeciwwagi firmy DOPPLER w modernizowanych przez nas dźwigach udaje się zachować dotychczasowe wymiary kabiny.

Napęd bezreduktorowy – Jest to nowatorskie i coraz bardziej popularne rozwiązanie, stosowane w dźwigach elektrycznych. Pozwala na znaczne oszczędności energii elektrycznej, znacznie niższy poziom hałasu jaki wytwarza działająca winda oraz oszczędności w eksploatacji urządzenia.

Firma CITY LIFT prowadzi wymianę windy osobowej w budynku Centrum...

Poszukujemy pracownika na stanowisko konserwatora urządzeń dźwigowych. Wymagania to uprawnienia SEP, uprawnienia UDT do konserwacji dźwigów/minimum kat.3. Mile widziane prawo jazdy.